فدای یک تار موی سردار

#هوالعزیز

این‌روزها اغلبِ پست‌های مربوط به #حاج_قاسم_سلیمانی از صفحه اینستاگرامم (aakef_ir) حذف می‌شد تا اینکه که امروز صبح قبل از رفتن به مراسم تشییع خواستم اینستاگرامم را چک کنم متوجه شدم که بطور کامل صفحه‌ی اینستاگرامی بنده و همچنین صفحه اینستاگرامی #خبرگزاری_خانوک که تحت مدیریت بنده بود(khanook_com) و هر دو با جیمیل مشترک ساخته شده بودند حذف شدند و پیغامی با محتوای اینکه بنده قوانین اینستاگرام را رعایت نکردم روی صفحه اینستاگرامم مشاهده کردم!!
در اینباره باید عرض کنم: نخست اینکه خوشحالم که همچنان نام و تصاویر #سردار_ایرانی برای دشمن آزار دهنده و ترساننده است و به این جهت به عنوان یک ایرانی به نام اسطوره‌ای همچون #سردارسلیمانی عزیز افتخار می‌کنم و به دلیل این حرکت سخیف حیفم می‌آید از وقت و قلمم هزینه کنم و به جهت اعتراض به این ضعیفانِ بی هویت چیزی نوشته و یا حرفی بزنم. دوم اینکه شاید به هر دلیلی صفحه‌ی بنده از دسترس خارج شده بود ناراحتی فراوانی برایم داشت؛ اما حتی اگر این رخداد دائمی باشد نه تنها به هیچ وجه ناراحت نیستم بلکه می‌گویم:
فدای یک تار موی سردار

#محمدعلی_عرب_نژاد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

انصراف به نفع دو پیشکسوت

“هوالحق” صبح امروز پس از شش سال فعالیت و عضویت در کانون مداحان و شاعران آیینی استان کرمان(دوره سوم و طولانی ترین دوره) ضمن مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان انصراف کتبی خود را به نفع دو تن از اساتید عزیزم ...

پخش زنده شعر خوانی از اینستاگرام

به گالری پدربزرگ شهرستان بردسیر دعوتم… و شما هم دعوتید تا لحظاتی را در فضای مجازی شاعری کنیم. ممنون که حضور خواهید داشت. محمدعلی عرب نژاد سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۲۱ 🔹 پخش مستقیم از صفحه اینستاگرامی زیر:  

یک روز در رودبار جنوب

#هوالعادل توی پرانتز: نهایتا دوتا خیابان پایین تر یا سر اولین میدان نزدیک خانه از #میوه_فروشی محله هندوانه و پیاز و سیر و گوجه و مرکبات را در پاکت پلاستیکی ضدعفونی شده و تمیز گذاشته کارت می‌کشیم و با کلی غرزدن از ...