بنام نامی مادر

هوالاخر
سلام به بهترین مادر دنیا فاطمه
و به نام نامی مادر
بدون مقدمه عرض کنم که بالاخره هر آغازی یک پایان دارد و شب هزار و یکم هر قصه‌ای فرا خواهد رسید.
چه بهتر این قصه هم با نام مقدس #مادر پایان یابد.
بدون تردید “مادر و پدر” تنها همراهانی هستند که هیچ زمانی رفیق نیمه راه نخواهند شد.

دوستان جان!
عزیزان همراه!
به‌زودی کانال تلگرامی، صفحه‌ی شخصی بنده در اینستاگرام، تارنما، وبنوشت، سامانه‌ی پیامکی شخصی و سایر محیط‌های ابری و سایبری مربوط به بنده از دسترس دوستان خارج خواهند شد.
دلیلش هم بماند برای خودم و خدا.
مدتی کوتاه از خدا و خلق خدا فرصتی می‌طلبم که بتوانم مطالب منتشر شده در فضای مجازی را روی صفحه کاغذ، به تحریر دربیاورم و پس از آن بطور کامل به فعالیت خود در فضای مجازی پایان خواهم داد.
بر من لازم و واجب است که  از تمامی کسانی که از شهریورماه #سال۸۸ بنده را در اینترنت و شبکه‌های مجازی، همراهی کردند و از هزاران نفری که اوقاتی ارزشمند از وقت گرانمایه‌ی خود را در این سال‌ها خرج همراهی با بنده‌ی حقیر کردند سپاسگزاری کنم.
از بیش از ۴۰۰۰نفر اعضای کانال، نزدیک ۱۰۰۰فالور در اینستاگرام و صدها نفری که هر روز  مطالب بنده را در تارنما و وبنوشت من دنبال می‌کردند حلالیت می‌طلبم.
بطور ویژه :
در محضر خدای بزرگ و بخشنده و به شهادت همه‌ی دوستان واقعی خدا
از مادرم #مریم که به یقینِ تمام، مهربان‌ترین عزیزم در دنیا بود و هست
از پدرم #جواد که حقیقتا مردی بسیار بزرگ و استاد زندگی‌ام بود و هست
از همسرم #فاطمه که در زندگی، یک قهرمان بود و به یقین قهرمان خواهد ماند
از دخترم #مریم که سنگ صبور پدر و سپر بلای بابایی بود و هست و خواهد بود
از پسرم #محمدجواد که هنوز در ابتدای راه این دنیاست و بسیار دوستش دارم
از خواهرانم که در این بیش از سه دهه‌ی زندگی‌ام، جز تنهایی از تنها برادرشان چیزی نصیبشان نشد
و از همه‌ی ارباب رجوعان، دوستان و مخاطبین خاصم
با کمال تواضع و فروتنی می‌خواهم که کوتاهی‌های بنده را به دلیل حضور تقریبا مستمرم در فضای مجازی، به قیامت حواله نکنند و مرا به خوبی خودشان حلال کنند.
از صمیم قلب #روز_مادر و #روز_زن را به تمام مادران صبور و قدرناشناخته‌ی دنیا و به تمامی همسران و بانوان وفادار، تبریک می‌گویم.
پیشاپیش روز پدر را با تمام وجود به پدر عزیزتر ازجانم تبریک می‌گویم و در همین جا و در حضور همه‌ی مردم دنیا، دست و پایش را می بوسم و از اینکه نمی‌توانم در روز پدر در چنین فضایی به او تبریک بگویم، از محضر این مرد بزرگ، عذرخواهی می‌کنم.
تمام امورم را بخدا و حضرت فاطمه واگذار می‌کنم.

شب بخیر اهالی
❤️?????

#محمدعلی_عربنژاد_عاکف

#هجدهم اسفند ماه۱۳۹۶

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

انصراف به نفع دو پیشکسوت

“هوالحق” صبح امروز پس از شش سال فعالیت و عضویت در کانون مداحان و شاعران آیینی استان کرمان(دوره سوم و طولانی ترین دوره) ضمن مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان انصراف کتبی خود را به نفع دو تن از اساتید عزیزم ...

پخش زنده شعر خوانی از اینستاگرام

به گالری پدربزرگ شهرستان بردسیر دعوتم… و شما هم دعوتید تا لحظاتی را در فضای مجازی شاعری کنیم. ممنون که حضور خواهید داشت. محمدعلی عرب نژاد سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۲۱ 🔹 پخش مستقیم از صفحه اینستاگرامی زیر:  

یک روز در رودبار جنوب

#هوالعادل توی پرانتز: نهایتا دوتا خیابان پایین تر یا سر اولین میدان نزدیک خانه از #میوه_فروشی محله هندوانه و پیاز و سیر و گوجه و مرکبات را در پاکت پلاستیکی ضدعفونی شده و تمیز گذاشته کارت می‌کشیم و با کلی غرزدن از ...