انصراف به نفع دو پیشکسوت

“هوالحق”
صبح امروز پس از شش سال فعالیت و عضویت در کانون مداحان و شاعران آیینی استان کرمان(دوره سوم و طولانی ترین دوره) ضمن مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان انصراف کتبی خود را به نفع دو تن از اساتید عزیزم و از چهره های محبوب و بنام کرمان در امر مداحی آقایان “حاج محمدرضاگلچین” و “حاج رضازحمتکش” به دلایلی منجمله موارد مشروحه ذیل به ریاست محترم سازمان مذکور تقدیم داشتم:
۱- مشکلات شخصی و درگیریهای اداری و مشغله های فروانی منجمله  تالیف چند کتاب که در دست تدوین و چاپ دارم 
۲- کاندیداتوری افراد صاحب نظر و توانمندتر در عرصه مداحی و جوانان تازه نفس برای ورود به این عرصه
۳- تفکیک کانون مداحان از کانون شاعران و احتمال حضور در کانون شاعران در آینده نزدیک
۴- گذاشتن بار مسوولیت خطیر، سنگین و پر دغدغه ی نظارت بر کار تاثیرگذار مداحان بر دوش پیشکسوتان و جوانان تازه کار
و دلایلی دیگری که به زودی مفصل به آن خواهم پرداخت.
قبلا از نظر مساعد و حسن اعتماد مسوولین محترم، ریاست محترم کانون در دوره قبل، مداحان عزیز و هواداران بزرگوار و سایر عزیزانی که در این سالهای متمادی اخیر در کنار بنده و حلمی و هادی اینجانب بوده اند تشکر می کنم و خاطر نشان می سازم که پس از انتخابات جمعه سوم تیرماه سالجاری در کنار آنها خواهم بود و از هیچ همکاری دریغ نخواهم کرد.
شرح متن انصراف:
بسمه تعالی
حضور گرانقدر حجة الاسلام سلطانی(زید عزه)
ریاست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان کرمان
با اهدای سلام
احتراما، پیرو مذاکرات قبلی با جناب حجه الاسلام پاک نژاد، ضمن تشکر از حسن اعتماد حضرتعالی و مجموعه تحت امر شما، اینجانب محمدعلی عرب نژاد خانوکی فرزند جواد انصراف خود را از کاندیداتوری دوره چهارم کانون مداحان شهر کرمان اعلام می دارم. خواهشمند است در این زمینه دستور اقدام لازم را صادر فرمایید.
با تقدیم دعای خیر
محمدعلی عرب نژاد خانوکی
یکم مرداد ۱۳۹۹
تصاویر مرتبط در فضای مجازی:

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

پخش زنده شعر خوانی از اینستاگرام

به گالری پدربزرگ شهرستان بردسیر دعوتم… و شما هم دعوتید تا لحظاتی را در فضای مجازی شاعری کنیم. ممنون که حضور خواهید داشت. محمدعلی عرب نژاد سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹ ساعت ۲۱ 🔹 پخش مستقیم از صفحه اینستاگرامی زیر:  

یک روز در رودبار جنوب

#هوالعادل توی پرانتز: نهایتا دوتا خیابان پایین تر یا سر اولین میدان نزدیک خانه از #میوه_فروشی محله هندوانه و پیاز و سیر و گوجه و مرکبات را در پاکت پلاستیکی ضدعفونی شده و تمیز گذاشته کارت می‌کشیم و با کلی غرزدن از ...

تشکر از نقد و برسی استاد کاووس سلاجقه بر یک غزل

هوالعالم جناب آقای استاد کاووس سلاجقه با سلام و عرض ادب فراوان پس از خواندن متن یادداشت بسیار ادیبانه و عالمانه و پر از لطف شما در ذیل غزلی کوتاه و ناقص از بنده لازم دیدم به عنوان شاگردی کوچک از ابراز ...